درباره ما

آژند تجارت رسام پیشگام در زمینه تامین قطعات صنعتی

   تماس با ما   

معرفی شرکت

شرکت بین المللی آژند تجارت رسام نماینده رسمی شرکت لوبکن آلمان است که از سال 2007 به عنوان تامین کننده صنعتی در بحرین شروع به فعالیت کرده است، این شرکت در طول این سال ها علاوه بر نمایندگی شرکت لوبکن و فعالیت تخصصی در حوزه روان کننده های صنعتی و انواع روغن و گریس، با تکیه بر دانش فنی متخصصین خود و سواد و تجربه بین المللی خود توانسته در بسیاری زمینه های تخصصی صنعتی دیگر نظیر صنایع ابزارسازی، قطعات خودکار، ابزارآلات مکانیکی و کیت ها، لوازم و قطعات الکتریکی، ماشین آلات و قطعات یدکی و نیز تجهیزات ابزار دقیق فعالیت حرفه ای داشته باشد.


بازدید از فروشگاه      تماس با ما   

اهداف ما

شرکت بین المللی آژند تجارت رسام با هدف تامین گستره وسیعی از نیازمندی های صنعتی در مقیاس های کوچک و بزرگ شامل کلیه قطعات صنعتی، تجهیزات ابزار دقیق، روان کننده های عمومی و خاص کاربرد و امثال آن در سال 2007 میلادی وارد فعالیت شد. این شرکت با تلاش و کوشش متخصصین خود توانست شرایط پذیرش نمایندگی شرکت لوبکن آلمان و چند شرکت دیگر را کسب کند. رونق بخشی به تولید داخلی، حمایت از اشتغالزایی، حذف واسطه ها و خدمات مشاوره ای و فنی از اهداف اصلی ما در این شرکت است.


بازدید از فروشگاه      تماس با ما   

تیم ما

دپارتمان فروش

محمد مقدم

مدیر فروش شرکت آژند تجارت رسامدپارتمان فناوری اطلاعات، شبکه، نرم افزار و طراحی سایت

مصطفی برمشوری

مصطفی، با پیشینه ممتاز در زمینه کامپیوتر، شبکه، امنیت، PHP، گرافیک، جاوا و بسیاری تخصص های دیگر به عنوان مدیر دپارتمان فناوری اطلاعات، شبکه، نرم افزار و طراحی سایت شرکت می باشد.


مسعود زارعی

مسعود، اکنون بیش از یکسال است که به عنوان یکی از نفرات اصلی تیم توسعه نر م افزار و طراح وب فعالیت دارد. او به شدت سخت کوش بوده و همیشه به دنبال یادگیری دانش جدید است. هر کار سختی با بودن او آسان می شود.


علی عبداللهی

علی، با سال ها تجربه در زمینه شبکه و فناوری اطلاعات هم اکنون در تیم شبکه ما فعالیت حرفه ای دارد. او یک طراح و گرافیست نیز بوده و همچنین با تجارب خود یاریگر ما در زمینه تحلیل بازار می باشد.


محمد هادی منصوری

هادی، یک برنامه نویس تمام عیار، طراح وب، تحلیلگر بازار و دارای مهارت های جالب دیگری است. او با تجارب ارزنده ی خود نقشی اساسی در قلب تیم فنی و نرم افزار دارد و همیشه برای هر مسئله ای بهترین راه حل را پیدا می کند.