1 میلیون برنامه تشخیص سطح با موفقیت در سراسر جهان حل شد

با نگرش درست و یک تیم عالی، هر چیزی ممکن است


UWT GmbH یکی از تولیدکنندگان پیشرو در زمینه فناوری اندازه گیری برای تشخیص و نظارت بر سطوح، سطوح محدود در هر نوع مواد فله و جامد است. اصول اندازه گیری مختلفی برای نظارت و کنترل محتوای مواد در سیلوهای ذخیره سازی، ظروف، مخازن و غیره استفاده می شود. کاربردها را می توان در بیشتر بخش های صنعت مانند مواد غذایی، پلاستیک، چوب، لاستیک، نیروگاه های محیطی و نیروگاه ها و همچنین مصالح ساختمانی یافت. و صنایع شیمیایی مرکز توسعه و تولید در دفتر مرکزی در بتزیگاو، آلمان جنوبی واقع شده است. UWT در بیش از 50 کشور از طریق شبکه ای از شرکای توزیع انحصاری نمایندگی دارد و دفاتر فروش اختصاصی خود را در ایالات متحده، بریتانیا، چین و هند دارد.

در سال 2015، این اتفاق افتاد: برنامه 1,000,000 با نصب آشکارساز RFnivo® RF 3000 در یک کارخانه تولید سیمان و آهک قابل توجه با موفقیت اجرا شد.

 

سنسور RF سوئیچ محدود سطح خازنی جدید در مجموعه UWT است. در این "کاربرد سالگرد" پروب تک میله ای در کارخانه سیمان به عنوان آشکارساز جریان برگشتی در غربال ارتعاشی شن و ماسه برای جلوگیری از انسداد الک نصب شد. یک غربال کار نکردن باعث پشتیبان شدن مواد و در بدترین حالت منجر به توقف کامل تولید می شود.

بنابراین UWT مفتخر است که توانسته است با ارائه فناوری اندازه گیری قابل اعتماد در 38 سال گذشته، نقش خود را در عملکرد روان کارخانه های فرآوری ایفا کند. این شرکت با موفقیت نشان داده است که طی دهه‌ها یک شرکت خانوادگی می‌تواند با اصول روشن، کارمندان اختصاص داده شده و تفکر نوآورانه تفاوت ایجاد کند. قابلیت اطمینان، بالاترین کیفیت و انعطاف پذیری - اینها مقادیر واضحی هستند که جهت گیری استراتژیک UWT را تعریف می کنند.

از زمان تأسیس در سال 1977، اتفاقات زیادی افتاده است: پیشرفت های متعدد محصول، ساختمان مدرن جدید، گسترش جهانی، چندین جایزه کارفرما که فقط چند مورد را نام می برد. بخشی از این سفر شامل دوران سخت اقتصادی، پروژه های جسورانه و چالش هایی بود که شجاعت و تعهد می طلبید. به همین دلیل است که مدیر عامل Uwe Niekrawietz به دستیابی به عدد جادویی 1 میلیون برنامه با موفقیت در سراسر جهان افتخار می کند و با بیانیه زیر بر این موضوع تأکید کرد:

رسیدن به این هدف یک ماجراجویی بود که به من نشان داد با نگرش درست و یک تیم عالی، همه چیز ممکن است."سوئیچ حد ظرفیت ظرفیت در قیف تغذیه فشار