محافظت بیش از حد در رب گوجه فرنگی
اندازه گیری سطح خازنی با طراحی بهداشتی و از نظر شیمیایی با کاربردهای تهاجمی برای فرآیند تمیز کردن سازگار است. حساسیت نکته و فناوری تغییر فرکانس معکوس!

یک تولید کننده معروف غذاهای مختلف در بازارهای آمریکای لاتین، نشانگر سطح ظرفیت خازنی Capanivo® از شرکت UWT GmbH را برای ظرف رب گوجه فرنگی خود در محل لیما اجرا کرد. برای تشخیص کامل از سری CN 7000 استفاده شد که دارای اتصال فرآیند ساخته شده از فولاد ضد زنگ و پروب PPS (پلی فنیلن سولفید)، یک پلاستیک بهداشتی است که از نظر شیمیایی با کاربردهای تهاجمی برای فرآیند تمیز کردن سازگار است. طول این پروب تنها 98 میلی متر (3.8 اینچ) است، بنابراین برای نصب در فضاهای بسیار کوچک مناسب است. علاوه بر این، محفظه IP68 از پلی استر و پلی کربنات ساخته شده است، بنابراین در برابر محیط زیست مقاوم است و به درستی مهر و موم شده است.

 

تشخیص رسانه دقیق با دو سیم الکترونیکی و "حساسیت نوک"
عملکرد برنامه بالا و چند استعداد در فرآیندهای پیچیده

مهندسان UWT GmbH با شریک محلی SIERRA Servicios Industriales SAC سازماندهی کردند. چند آزمایش برای پیکربندی دستگاه مناسب با محیط خمیری و چسبنده، پروب خازنی به دلیل تشخیص دقیق سطح و فناوری یکپارچه "Tip Sensitivity" راه حل بهینه برای کاربر ثابت شد. این دستگاه ها به لوازم الکترونیکی گلدانی مجهز شده اند و با فناوری نوآورانه «Inverse Frequency Shift» کار می کنند. آنها طراحی قوی و تایید شده ای دارند و حسگرها را می توان به راحتی با شرایط کشتی مربوطه تنظیم کرد. شرکت مواد غذایی نیاز به اندازه گیری رب گوجه فرنگی در دمای 100 درجه سانتیگراد (212 درجه فارنهایت) داشت. پس از اینکه مواد تبدیل به خمیر شد و تقریباً تمام مایع خود را از دست داد، به مقدار دی الکتریک بسیار پایین (1.6 - 2.0) می رسد، هرچند بسیار چسبنده است. نگرانی دیگر مقاومت شیمیایی در برابر دمای بالای فرآیند CIP (Clean-in-place) با حدود 90 درجه سانتیگراد (194 درجه فارنهایت)، همراه با سازگاری با درجه غذایی است. به دلیل ابعاد مخزن محدود و برد اندازه گیری 1.5 متر (4.92 فوت) راه حل باید با طراحی کاوشگر فشرده بسیار قابل اعتماد باشد. سنسور محدودیت سطح Capanivo® CN 7000 به سرعت در قیف فرآیند نصب شده است و جریان امن رسانه را تضمین می کند.پدل چرخشی در فرآیندهای جابجایی مواد در صنعت غلات
راه حل های مدرن برای فرآیندهای ذخیره سازی کارآمد در سیلوهای غلات، ایستاده و آرد