محافظت فوق العاده در روغن ماهی
نصب آسان و کالیبراسیون خودکار

یک تولید کننده خوراک ماهی مستقر در دانمارک به دنبال یک نظارت مستمر دقیق و در عین حال ساده و کاربرپسند سطح مخازن ذخیره روغن ماهی خود بود. روغن ماهی علاوه بر استفاده به عنوان روان کننده، دباغی چرم و به دلیل داشتن چربی های امگا 3، به عنوان مکمل غذایی، عمدتاً در تولید غذای حیوانات خانگی و برای پرورش آبزیان مورد استفاده قرار می گیرد. پرورش ماهی به عنوان یک صنعت جهانی که به سرعت در حال رشد است، اپراتورهای کارخانه را ملزم به بهینه سازی مداوم فناوری ها و فرآیندهای تولید خود می کند. در فرآیندهای ذخیره سازی، کاوشگر میله RF خازنی و قوی به لطف تشخیص دقیق سطح و قابلیت کالیبراسیون خودکار دستگاه، راه حل بهینه برای تولید کننده خوراک ماهی است.

 

محافظت دقیق از بیش از حد بدون تأثیر فوم

مقدار DK روغن ماهی که باید اندازه گیری شود در محدوده 2.0 - 3.0 است. به منظور جلوگیری از سرریز ظرف، اندازه گیری قابل اعتماد برای کاربرد بسیار مهم است، با در نظر گرفتن تشکیل مکرر کف در حین پر کردن. به همراه شریک دانمارکی DANOVA ApS از Rude، UWT آزمایش‌هایی را از قبل در تانک‌هایی که قرار بود تجهیز شوند انجام داد. حسگر نصب شده RFnivo® با طول 750 میلی متر و یک پروب ساخته شده از فولاد ضد زنگ 1.4404 ثابت کرد که یک راه حل سازگار با فرآیند برای نظارت بر ذخیره سازی روغن است. فناوری یکپارچه "Active Shield" به عنوان استاندارد در پروب RF همچنین تضمین می کند که نتیجه اندازه گیری در دراز مدت تحت تأثیر تجمع یا کف قرار نمی گیرد. با تجهیز مجموع 6 مخزن به یک سیستم نظارت کامل قابل اطمینان، حفاظت دائمی در برابر پر شدن بیش از حد مخازن روغن ماهی تضمین می شود. این به نوبه خود پشتیبانی بهینه از یک فرآیند تولید صاف و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری را برای سازنده خوراک ماهی تضمین کرد.


محافظت بیش از حد در رب گوجه فرنگی
اندازه گیری سطح خازنی با طراحی بهداشتی و از نظر شیمیایی با کاربردهای تهاجمی برای فرآیند تمیز کردن سازگار است. حساسیت نکته و فناوری تغییر فرکانس معکوس!