ارتقای سیستم پایش سطح در انبار غلات
یک مرکز بزرگ ذخیره غلات در جنوب انگلستان به اندازه گیری محتوای قابل اعتماد نیاز داشتدستگاهی برای جایگزینی یک سیستم امواج صوتی قدیمی که دیگر کار نمی کرد.
اندازه گیری سطح مداوم بدون تماس

UWT (UK) Limited استفاده از رادار NivoRadar® NR 3100 را پیشنهاد کرد که می تواند با فلنج هدف گیری عرضه شود. فلنج هدف گیری یکپارچه به رادار پرتو آزاد اجازه می دهد تا در همان موقعیتی که دستگاه موج صوتی قبلی نزدیک به دیواره جانبی سیلو قرار داشت و به پرتو باریک 4 درجه به سمت پایین ترین نقطه سیلو هدایت شود، نصب شود. . این باعث صرفه جویی در وقت و هزینه مشتری شد زیرا آنها نیازی به جابجایی محل نصب به سمت مرکز سیلو نداشتند که سیلو از آنجا پر شده بود.
سطوح را به جایی برسانید که برنامه ریز به آنها نیاز دارد

سیستم تجسمی که مشتری قبلا از آن استفاده می کرد بسیار ابتدایی و محدود بود و به آنها اجازه نمی داد مطالب را به شکل دیگری غیر از سطح مطالب نمایش دهند. مشتری نیاز داشت که محتویات سیلو به تن یا درصد پر نمایش داده شود.

NivoTec® NT 4600 با صفحه نمایش دیجیتالی روی کابینت این نیاز را برآورده کرد و به مشتری اجازه داد اطلاعاتی را که می خواهد ببیند از جمله سطح، تن، درصد، حجم و تعدادی گزینه دیگر را انتخاب کند.
مشتری بیشتر از راه حل حسگر راضی بود:

"با تشکر از Graeme Hughes و UWT (UK) Ltd. این ارتقاء به سیستم نظارت بر سطح ما هم ایمنی کارگران و هم دقت را برای سطوح مخزن فله گیاه گندم تمیز ما بهبود بخشیده است."

 


گرد و غبار و خوردگی را با فناوری اندازه گیری به سختی فولاد مدیریت کنید
در بخش متالورژی و فلز، شرایط اغلب سخت، پر سر و صدا و گرد و غبار است. دستگاه های اندازه گیری سطح باید به طور استاندارد قوی و کاملاً قابل اعتماد باشند تا فرآیند تولید مداوم و بدون استرس تضمین شود. یک راه حل مدرن برای اندازه گیری سطح پیوسته با حسگرهای رادار موج هدایت شونده برای یک تولیدکننده جهانی فولاد در نزدیکی سانتو دومینگو پیکربندی شد. برای نتایج دقیق، تکنولوژی اندازه‌گیری سطح باید تحت تأثیر گرد و غبار، سایش و دمای بالای فرآیند قرار نگیرد.