نمایندگی انحصاری و رسمی شرکت LUBCON

     مشاهده محصولات    

شرکت بین المللی آژند تجارت رسام نماینده رسمی و انحصاری  شرکت لوبکن آلمان است که از سال 2007 به عنوان تامین کننده صنعتی در بحرین شروع به فعالیت کرده است، این شرکت در طول این سال ها علاوه بر نمایندگی شرکت لوبکن و فعالیت تخصصی در حوزه روان کننده های صنعتی و انواع روغن و گریس، با تکیه بر دانش فنی متخصصین خود و سواد و تجربه بین المللی خود توانسته در بسیاری زمینه های تخصصی صنعتی دیگر نظیر صنایع ابزارسازی، قطعات خودکار، ابزارآلات مکانیکی و کیت ها، لوازم و قطعات الکتریکی، ماشین آلات و قطعات یدکی و نیز تجهیزات ابزار دقیق فعالیت حرفه ای داشته باشد.

 لوبکن 

LUBCON

تاریخچه شرکت لوبکن LUBCON

شرکت لوبکون در زمینه تولید انواع گریس ،روغن ، خمیر ، اسپری نگهدارنده و سیستم های روغن کاری با درجه حرارت بالا برای بیشتر صنایع فعالیت می کند.از زمان تاسیس در سال 1980 میلادی شبکه گسترده ای از شرکت های تابعه و نماینگان فروش در سراسر جهان را ایجاد کرده است.این شرکت علاوه بر کارخانه اصلی تولید در مینتال آلمان دارای کارخانه های تولیدی مدرن در میشیگان آمریکا ، لهستان و فیلیپین است.در این مقاله به بررسی دقیق تاریخچه این شرکت به نقل از معرفی نامه خودشان می پردازیم

1980

شرکت LUBRICANT CONSULT GmbH ، همچنین با نام تجاری “LUBCON” ، در آگوست 1980 با چشم انداز استفاده از روانکارهای با کیفیت بهینه شده و خدمات مشتری شخصی تاسیس شد.

1985

گسترش بین المللی در سال 1985 با تأسیس LUBCON Lubricant Consult AG (شرکت تابعه در سوئیس) آغاز می شود. لوبکون در سالهای آینده با موفقیت به بازارهای بین المللی دیگر نزدیک خواهیم شد. اولین روابط با شرکای تجاری در آسیا ، ترکیه و ایالات متحده آمریکا برقرار شد. کارخانه های تولید مدرن در لهستان و ایالات متحده تأسیس شده و شرکت های تابعه دیگری در اروپا در دهه 90 تاسیس شده اند.

1999

LUBRICANT CONSULT GmbH به یک مرکز بزرگتر از 14000 متر مربع مساحت زمین ، از جمله 5000 مترمربع زمین پوشیده نقل مکان می کند ، فضای اضافی برای دفاتر ، تولید ، آزمایشگاه و آزمایش فراهم شده است.

زمان حال

علامت تجاری “LUBCON” شهرت خود را ایجاد کرده است. LUBCON که پیوسته چشم انداز بنیانگذار را دنبال می کند ، آینده را با برتری تسخیر می کند.

محصولات :

محصولات لوبکان در 6 بخش aerosols ، پاک کننده ها ، سیستم های روغن کاری ، گریس ها ، روغن ها و چسب ها تقسیم بندی می شوند.

می توانید محصولات شرکت لوبکن را در لینک زیر مشاهده فرمایید:

فروشگاه

شرکت آژند تجارت رسام  این افتخار را دارد با توجه به نمایندگی انحصاری این شرکت در خاورمیانه   می تواند محصولات تولید شرکت لوبکن (lubcon) را در کمترین بازه زمانی در اختیار شما قرار دهد.


برای دسترسی به سایت اصلی شرکت لوبکون (lubcon) میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید.

www.lubcon.com

 mobil:0989387589056