نمایندگی رسمی شرکت UWT GmbH آلمان 

ارائه کامل سطح سنج های  جامدات و مایعات

     مشاهده محصولات    

نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت UWT آلمان

شرکت آژند تجارت رسام نماینده رسمی و انحصاری شرکت UWT GmbH  آلمان ، همراه مختصص شما در زمینه ی اندازه گیری جامدات و مایعات برای تمام مصارف صنعتی و شخصی است و به شما راه حل هایی متناسب با نیازتان ارائه می دهد. مشتریان ما در سراسر دنیا انعطاف پذیری ما و کیفیت بالای همیشگی سنسورهای ما را ارج می نهند. علاوه بر این، ما سیستم های کاملی برای سنجش سطوح و نظارت بر آنها ارائه می دهیم. ما با فعالیت در کنار مشتریان خود برای نصب و راه اندازی محصولات خود به آنها کمک می کنیم. ما گارانتی هر ساله از جانب تولید کننده را نیز به شما ارائه می کنیم.

درباره UWT

مدیر عامل Uwe Niekrawietz مدیر عامل Uwe Niekrawietz

UWT GmbH یکی از تولیدکنندگان پیشرو در زمینه فناوری اندازه گیری برای تشخیص و نظارت بر سطوح، سطوح محدود در هر نوع مواد حجیم، جامدات و همچنین در مایعات، خمیرها و فوم است. ما با موفقیت نشان داده‌ایم که در طول دهه‌ها، یک کسب‌وکار خانوادگی می‌تواند با اصول روشن، کارمندان متعهد و تفکر نوآورانه، تفاوت ایجاد کند.

قابلیت اطمینان، کیفیت و انعطاف‌پذیری - اینها ارزش‌های اصلی هستند که اساس اخلاق UWT را تشکیل می‌دهند.

مرکز تولید در دفتر مرکزی در بتزیگاو، آلمان واقع شده است. با یک مرکز تولید اضافی در مالت و دفاتر فروش اختصاصی آن در ایالات متحده، بریتانیا و در مناطق رو به رشد چین، هند و روسیه، نیازهای مشتریان از سراسر جهان را می توان با حداکثر انعطاف پذیری برآورده کرد. علاوه بر این، UWT در بیش از 70 کشور از طریق شبکه ای از شرکای توزیع انحصاری نمایندگی دارد.

از مفهوم طراحی تا تولید و نصب نهایی و خدمات پس از فروش جامع، ما تمام خدمات کارخانه کلید در دست را زیر یک سقف ارائه می دهیم. توجه کامل بر بالاترین کیفیت، تخصص فنی و همکاری عالی با مشتریان، کارمندان و شرکای ما متمرکز شده است.

برای شریک مدیریت، Uwe Niekrawietz، آنچه از اهمیت ویژه ای برخوردار است، رضایت تقریباً 155 کارمند آنها در سراسر جهان است. این فداکاری باعث شده است که UWT GmbH به عنوان یکی از بهترین کارفرمایان آلمان توسط "مکان عالی برای کار" شناخته شود.

از زمان تأسیس در سال 1977، سبد محصولات UWT GmbH برای ارائه راه‌حل‌هایی برای طیف گسترده‌ای از صنایع مانند بخش مواد غذایی، کاربردهای پلاستیک، کارخانه‌های سیمان، صنایع شیمیایی، بخش چوب و لاستیک، نیروگاه‌های محیطی و نیروگاهی و غیره توسعه یافته و اصلاح شده است. این شرکت دارای گواهینامه ISO 9001: 2015 می باشد. UWT به طور مداوم مجموعه گواهینامه های محصولات خود را با توجه به بازارهای بین المللی گسترش می دهد. ویژگی هایی مانند ولتاژ جهانی یا تاییدیه بهداشت "EHEDG" و همچنین راه حل های تخصصی به UWT اجازه می دهد تا به طور موثر برنامه های دشوار را حل کند.

تحت شعار UWT "Solutions"، تیم فناوری اندازه گیری سطح متخصص در UWT GmbH مشتاق طراحی راه حل های سفارشی برای مشتریان است. هدف ما ارائه رشد پایدار است که همچنان به ارزش افزوده برای مشتریان ما ادامه دهد.

نوع نظارت را انتخاب کنید

سطح نقطه
اندازه گیری

point level measurement

سطح پیوسته
اندازه گیری

Continuous level measurement

رابط
اندازه گیری

interface measurement
بصری سازی
و مانیتورینگ
Level Monitoring and visualisationانواع سطح سنج های مااندازه گیر محتویات

در زمینه ی سطح سنجی نسبی مواد جامد فله، در محدوده ی سیلوها، ظروف تولیدی یا انبارهای باز، در نظر گرفتن شرایط گوناگون برای تضمین ارائه ی راه حلی مناسب برای برطرف کردن نیاز های موجود امری لازم است. این شرایط شامل موارد زیر است: شرایط جغرافیایی مخزن یا سیلو، موقعيت نصب سنسور، ویژگی های ماده مثل جریان پذیر بودن، چگالی ظاهری رسانایی، رطوبت، غبار و چسبندگی علاوه بر موارد ذکر شده موارد دیگر که نیازمند تأییدیه هستند، مانند محافظت در برابر اشتعال نیز ممکن است در نظر گرفته شوند. آژند تجارت رسام در طی پروسه ی انتخاب سنسورها شما را راهنمایی کرده و راه حل مناسبی برایتان به ارمغان می آورد.کنترل و نظارت سطح

سیستم های کامل برای: نشانگر روند و سطح پر شده، ذخیره ی اطلاعات و کنترل کردن اطلاعات سطح پر شده از راه دور. در اینجا ما قادر به حرکت و ارتباط منعطفی بین سیستمهای نظارت و کنترل هستیم. این از طریق سری NT2000 و NT3500 امکان پذیر است که بطور خاص برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان ما سازگار شده اند. این دو ماژولار و قابل توسعه با سری استاندار شده و مقرون به صرفه ی NT4000 نیز هستند.


سطح سنج های نقطه ای

تشخيص حد در اکثر سیلوها و کانتینرها برای جلوگیری از پرشدن بیش از حد آنها و همچنین جلوگیری از وقفه های تولیدی نالازم مورد نیاز است. این به این معنی است که این سنسور باید بتواند از پس موقعیت های مختلف تولیدی در صنایع گوناگون به خوبی برآید. برای رسیدگی به تمام شرایط موجود ما قادر به ارائه ی سنسور مناسبی هستیم که برای برطرف کردن این نیازها مناسب است.
از مقاله های ما در خصوص لول سوییچ ها بازدید فرمایید

راه حل هایی که شرکت UWT به مشتریان خود در سرار جهان ارئه کرده است

UWT

چرا سطح سنج های ما

مشاوره خصوصی

ما در آژند تجارت رسام با مشاوره خصوصی در خدمت مشتریان عزیز هستیم تا بهترین انتخاب را متناسب با نیازشان داشته باشند.

پشتیبانی فنی

با انتخاب آژند تجارت رسام علاوه بر کیفیت، از پشتیبانی فنی متخصصین ما در تمام مراحل اجرای پروژه و رفع مشکلات فنی بهره مند خواهید شد.

برنامه ریزی و زمان بندی پروژه

مهندسین تیم اجرایی در آژند تجارت رسام بهترین همراهان شما هستند تا با برنامه ریزی دقیق زمانی به شما کمک کنند پروژه شما در زمان بندی مناسب به اتمام برسد.

گستردگی سطح سنج ها

در آژند تجارت رسام هر نوع سطح سنج صنعتی از انواع مختلف در دسترس شما خواهد بود. طیف گسترده ای از سطح سنج ها در کاربردهای مختلف قابل انتخاب هستند.