آژند تجارت رسام

نورپردازی های صنعتی، تبلیغاتی و مسکونی

     مشاهده محصولات    

خدمات آژند تجارت رسام در زمینه نورپردازی های صنعتی، تبلیغاتی و مسکونی

شرکت بین المللی آژند تجارت رسام با بهره گیری از مجرب ترین کارشناسان و اساتید معماری، شهرسازی، لند اسکیپ و برق در زمینه های مشاوره و طراحی و تامین و تولید تجهیزات، نظارت و اجرای پروژه های مختلف روشنایی و نورپردازی فعالیت می کند. در این واحد، به نور و روشنایی با نگاه علمی و تخصصی پرداخته و یکی از اهداف آن ارتقای دانش روشنایی و نورپردازی در ایران است. در همین راستا با برگزاری دوره های آموزشی و سمینارها و کارگاههای تخصصی مختلف در زمینه نورپردازی و روشنایی، به آشنایی هرچه بیشتر با مقوله نور و درک تجربی و عملی آن کمک می کنیم. در گروه صنعتی آژند تجارت رسام کیفیت در درجه اول اهمیت قرار دارد، به همین دلیل با جذب مجرب ترین کارشناسان در زمینه نورپردازی و روشنایی برای نیل به این هدف مهم تلاش می کنیم. در حال حاضر حدود خدمات این شرکت در حوزه های نورپردازی معمارانه، روشنایی و نورپردازی فضاهای شهری و فضاهای سبز، روشنایی اماکن و فضاهای ورزشی و روشنایی معابر می باشد. آژند تجارت رسام به شما راهکارهایی برای نورپردازی در زمینه های صنعتی، تبلیغاتی و مسکونی ارائه می دهد. رنج گسترده محصولات ما شامل چراغ های خلیج، نورافکن ها، چراغ های خیابانی، چراغهای دیواری و چراغ های خطی است. این محصولات کارایی های فراوانی در بخشهای مختلف مانند سوله ها، خیابان ها، جاده ها، ورزشگاه ها، پارکینگ ها و گاراژها دارند.                      تماس با ما                      

نورپردازی های صنعتی و خیابانینور چراغ بالای خلیج

نور چراغ بالا خلیج برای انواع استفاده های صنعتی و تبلیغاتی طراحی شده و سوله ها، کارخانجات، سردخانه ها، حمل و نقل، ورزشگاهها و غیره جایگزین HIDهای سنتی و نورهای فلورسنت چراغ بالا خليج می شود. این چراغ استانداردهای صنعتی گوناگونی برای استفاده های نوآورانه ارائه می دهد. چراغ های ال ای دی بالا خليج هوشمند از زیگبی و دالی به منظور ارائه ی راه حلی بهتر برای مشکلات عملکرد و راندمان استفاده می کند.ال ای دی خطی

ال ای دی خطی برای استفاده در سوله ها طراحی شده است. با تولید نور مستطیل شکل کاملا مناسب ردیف های سوله هاست. این نوع پروژکتورها راه حل هوشمندانه ای ارائه داده که می تواند بیش از ۹۰ درصد در مصرف انرژی صرفه جویی نماید. لنز تخصصی این چراغ مشکلات اساسی را برطرف کرده و بیشتر نور ملایمی که برای فعالیت لیفترهای سوله مناسب است را ارائه می کند.
نورافکن های ال ای دی

نورافکن های ال ای دی برای استفاده درون و بیرون ساختمانی طراحی شده اند. مانند نورپردازی بیلبوردها، ورزشگاه ها و پارکینگ ها. این چراغ جایگزین به صرفه ای برای نورافکن های مرسوم است. صرفه جویی چشمگیر در مصرف انرژی، تنوع مدل ها، تنوع رنگ ها، سهولت نصب و زیبایی از جمله مزیت های نورافکن های ال ای دی می باشد.

چراغ ال ای دی خیابانی

چراغ ال ای دی خیابانی بهترین جایگزین برای چراغ های خیابانی مرسوم و روشنایی منطقه ای است و تاثیر سریع و عملکرد بهبود یافته، نصب آسان، بازده نوری بالا، توزیع نور یکنواخت و قیمت مناسب از مزیت های این مدل از چراغ ها است.