روغن و گریس‌های صنعتی

نماینده رسمی شرکت لوبکن آلمان در روان کننده های صنعتی

خدمات آژند تجارت رسام در زمینه روان کننده های صنعتی

مرکزیت کسب و کار شرکت آژند تجارت رسام، روان کننده های تخصصی برای پر کردن اولیه (initial fill) به نمایندگی از شرکت گریس لوبکن آلمان (Lubcon) می باشد. شرکت گریس لوبکن یکی از تولیدکنندگان معتبر جهانی در زمینه تولید موادی همچون گریس‌ها، روغن‌ها و اسپری‌ها است. تولیدات این شرکت در جنبه‌های مختلف صنایع تولیدی مورد استفاده قرار می‌گیرند و نیازهای کارخانه‌ها را برطرف می‌کنند. این شرکت در سال ۱۹۸۰ میلادی تاسیس شد و از آن زمان تاکنون توانسته شبکه گسترده‌ای از نمایندگی‌ها و شرکت‌های تحت کنترل خود در سراسر جهان ایجاد نماید. نوآوری در تولید محصولات و ساخت مواد باکیفیت از جمله عواملی هستند که موفقیت روزافزون این شرکت را فراهم کرده‌اند. با اینکه نمونه‌های فراوانی از روغن‌های روان کننده وجود دارند، اما لوبکن (Lubcon) توانسته راه حل‌هایی ابتکاری در فناوری روان کاری ارائه دهد. تمامی روغن‌ها و گریس‌های صنعتی، نسوز، مقاوم در برابر رطوبت و خوردگی برای مصارف صنعتی و صنایع خوراکی موجود است. ما برای مشتریان خود روان کننده های تخصصی ای تأمین می کنیم که مستقیما طبق نیاز آنها طراحی شده اند و همچنین به آنها راه حل های کارشناسی سودشناسی را تقریبا در تمام شاخه های بازارهای صنعتی و منطقه ای ارائه می دهیم. مشتریان ما شامل تولیدکنندگان قطعات، قالبها، ماشین ها و سیستمها، همچنین کمپانی هایی که از این محصولات برای تولیدات خود استفاده می کنند نیز هستند.


مصارف روان کننده های ما


روان کاری را با ما تجربه کنید


تنوع گسترده محصولات

آژند تجارت رسام بیش از ۲۶۰۰ روان کننده مختلف به فروش می رساند و در اکثر حوزه های صنعتی، روان کننده مناسب برای تمامی نیازهای موجود را ارائه می دهد.

طیف گسترده محصولات

روان کننده های دماهای بالا و پایین، خمیرهای اسمبلی، روغنهای چرخ دنده، هیدرولیک، زنجیر و کمپسور، پوششهای پیوندی و روان کننده های سیلیکونی همه و همه را از ما بخواهید.

روغن های صنعتی و تامین قطعات

تمامی روغن‌ها و گریس‌های صنعتی، نسوز، مقاوم در برابر رطوبت و خوردگی برای مصارف صنعتی و صنایع خوراکی و نیز قطعات صنعتی خود را از ما تهیه کنید.

پوشش نیاز شما

تخصص ما رفع کامل نیازهای شما در زمینه های مربوط به روغن کاری است. در هر زمینه صنعتی که فعالیت دارید نیازهای روان کنندگی خود را به ما بسپرید.   

ارائه راه حل های بهینه

ما راه حل های خلاقانه ای در زمینه تکنولوژی روانکاری به شما ارائه می کنیم تا روانکاری هرچه کارآمدتر شما را تضمین کنیم تا مناسب ترین روان کننده را برای نیاز خود انتخاب کنید.

روان کننده های صنایع خوراکی

برای تمامی نیازهای صنایع محصولات غذایی، آشامیدنی و دارویی ما گستره وسیعی از روان کننده هایی که از سازمانهای NSF/Ins موفق به اخذ گواهینامه ی H۱ شده اند را ارائه می دهیم.

طیف گسترده مشتریان
مشتریان ما شامل تولیدکنندگان قطعات، قالب ها، ماشین ها و سیستم ها، همچنین کمپانی هایی هستند که از این محصولات برای تولیدات خود استفاده می کنند.

سیستم روانکاری مرکزی لوبکن

در بهینه سازی فرآیندها، جریان مواد باعث می‌شود تنظیم زمان و عملکرد واحدهای انتقال بیشترین اهمیت را داشته باشند. عناصر اصلی این حوزه نقاله‌های زنجیری هستند. اما روانکاری منظم و کافی آن‌ها از چالش‌های مهمی است که بسیاری از شرکت‌ها با آن مواجه‌اند. بارهای سنگین و متحرک، محیط‌های کثیف و غبارآلود و استفاده از روان کننده تاثیر جدی روی زنجیرها و عملکرد صحیح آن‌ها دارند. برای جلوگیری از عواقب سنگین این مساله و ضررهای تولیدی، روانکاری دقیق زنجیرها در زمان مناسب یکی از مهمترین وظایف عوامل تولیدی و تعمیراتی است.

سیستم روانکاری مرکزی لوبکن (Lubcon) بهترین راه حل را در اختیار شما می‌گذارد و به صورت کاملا خودکار میزان و زمان روانکاری را کنترل میکند و دقیق قابل اعتماد و پایدار است.

 

درخواست مشاوره و راهنمایی