آژند تجارت رسام

عرضه انواع پرس پالت ها، خردکن ها و قطعات یدکی

     تماس با ما    

خدمات آژند تجارت رسام در زمینه پرس پلت، خردکن ها و قطعات یدکی 

شرکت بین المللی آژند تجارت رسام از بزرگترین تولید کنندگان و صادر کنندگان پرس پلت، خردکن ها و قطعات یدکی با کیفیت برای پلت میل ها است. ما بیش از ۴۰ سال تجربه در زمینه ساخت ماشین آلات و تاسیسات در بخش گندله سازی داریم. مانند: گندله سازی خوراک دام و گندله سازی چوب. خدمات و پشتیبانی ما كل مدت زمان پرس پلت یا یک برنامه پرس از مهندسی، آزمایش و تولید سیستم های جدید پرس و قطعات یدکی گرفته تا خدمات تعمیر و نگهداری را پوشش می دهد. در مرکز آزمایش آژند تجارت رسام تکنیکهای به روز، آماده تست کردن تمامی محصولات تولیدی هستند. مواد خام یا محصولاتی که تمایل به پلت کردنشان دارید می توانند برای سهولت هرچه بیشتر در کارخانه ما تست شوند. نیازها و خواسته های شما برای محصولات و سرویس های نوآورانه، قلب تپنده تجارت ما هستند. به طور مداوم در آژند تجارت رسام به بخش های تحقیق و توسعه از طریق انواع پروژه ها اهمیت زیادی داده می شود. فعالیتهای مرکز تحقیق و توسعه عمدتا مربوط به توسعه مستمر محصولات می باشد.                      تماس با ما                      

چرا محصولات ما

نیم قرن تجربه

ما در آژند تجارت رسام بیش از 40 سال در زمینه پرس پلت، خردکن ها و تهیه و تولید قطعات صنعتی تجربه داریم. تجربه ما پشتیبان و ضامن انتخاب موفق شماست.

گارانتی و پشتیبانی فنی

تیم فنی و پشتیبانی آژند تجارت رسام در تمام مراحل خرید تا راه اندازی و خروجی مطلوب دستگاه ها همراه مطمئن شماست تا تجربه ای مشتری مدارانه را احساس کنید.

طیف گسترده محصولات

پلت میلها، قالبها و غلطکهای ضدزنگ هامر میل ها، کولر ضدجریان خشک کن ها و کولرهای کاروسل کرامبلر، نمایشگر سانتریفیوژال، سیستمهای کنترل، سیستم  Fat spray، روزن ران، چاپ میل، تراشنده های زنجیری/ پلاستیکی، ماشینهای گاندریل، سیستمهای کانتیر شده ی گندله سازی چوب، ماشین آلات با طراحی خاص تنها بخشی از محصولات ماست.

ارسال سفارشات

 بسته بندی و ارسال تمامی سفارشات مشتریان به نقاط مختلف کشور از جمله خدماتی است که ارائه می گردد.