درباره ما

شرکت بین المللی آژند تجارت رسام نماینده رسمی شرکت لوبکن آلمان است که از سال 2007 به عنوان تامین کننده صنعتی در بحرین شروع به فعالیت کرده است، این شرکت در طول این سال ها علاوه بر نمایندگی شرکت لوبکن و فعالیت تخصصی در حوزه روان کننده های صنعتی و انواع روغن و گریس، با تکیه بر دانش فنی متخصصین خود و سواد و تجربه بین المللی خود توانسته در بسیاری زمینه های تخصصی صنعتی دیگر نظیر صنایع ابزارسازی، قطعات خودکار، ابزارآلات مکانیکی و کیت ها، لوازم و قطعات الکتریکی، ماشین آلات و قطعات یدکی و نیز تجهیزات ابزار دقیق فعالیت حرفه ای داشته باشد.

اهداف ما

شرکت بین المللی آژند تجارت رسام با هدف تامین گستره وسیعی از نیازمندی های صنعتی در مقیاس های کوچک و بزرگ شامل کلیه قطعات صنعتی، تجهیزات ابزار دقیق، روان کننده های عمومی و خاص کاربرد و امثال آن در سال 2007 میلادی وارد فعالیت شد. این شرکت با تلاش و کوشش متخصصین خود توانست شرایط پذیرش نمایندگی شرکت لوبکن آلمان و چند شرکت دیگر را کسب کند. رونق بخشی به تولید داخلی، حمایت از اشتغالزایی، حذف واسطه ها و خدمات مشاوره ای و فنی از اهداف اصلی ما در این شرکت است.
شرکت بین المللی آژند تجارت رسام یکی از زیرمجموعه های شرکت بازرگانی العشیقا بوده و بعنوان یک تامین کننده بین المللی زنجیره ی روانکاری مورد نیاز جهت ماشین آلات صنعتی در حوزه های مختلف و تامین دستگاه های ابزار دقیق فعال می باشد.
اهداف ما مبتنی بر دو اصل تعریف شده است:
•   بهبود عملکرد و افزایش عمر مفید ماشین آلات صنعتی به کمک باکیفیت ترین محصولات روانکاری
•   کمک به کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری صنایع
ما  متعهد هستیم تا ماموریت خود را با اولویت های زیر ارائه دهیم:
•   ارائه با کیفیت ترین محصولات حوزه ی روانکاری وابزار دقیق بر اساس استاندارد های بین المللی به تولید کنندگان منطقه ای
•   ارائه جدیدترین تکنولوژی کاربرد مواد روانکاری و ابزار دقیق دنیا به مدیران ارشد فنی صنایع
•   ارائه و عرضه بهترین قیمت ها متناسب با بهترین کیفیت محصولات.
شرکت بین المللی آژند تجارت رسام  تنها نماینده رسمی و انحصاری شرکت Lubricant consult آلمان می باشد.