نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت UWT آلمان

UWT GmbHیکی از تولیدکنندگان پیشرو در زمینه فناوری اندازه گیری برای تشخیص و نظارت بر سطوح  در هر نوع مواد ، در حالت جامدات و سیالات مایع است . UWT در بیش از 70 کشور نمایندگی انحصاری دارد و شرکت آژند تجارت رسام نماینده رسمی و انحصاری UWT در ایران بوده که اساس کارشان برپایه ی اخلاق ، اطمینان، کیفیت و پشتیبانی استوار است . گستره ی خدمات ما از طراحی و تولید تا توزیع ، نصب و پشتیبانی را در بر دارد . از زمان تأسیس در سال 1977، محصولات UWT GmbH  راه‌حل‌هایی برای مشکلات اندازه گیری مواد در طیف گسترده‌ای از صنایع مانند بخش مواد غذایی، کاربردهای پلاستیک، کارخانه‌های سیمان، صنایع شیمیایی، بخش چوب و لاستیک، نیروگاه‌های محیطی و نیروگاهی و غیره توسعه داده است . این شرکت دارای گواهینامه ISO 9001: 2015 نیز بوده و به طور مداوم مجموعه گواهینامه های محصولات خود را با توجه به بازارهای بین المللی گسترش می دهد.

درباره UWT

UWT GmbH یکی از تولیدکنندگان پیشرو در زمینه فناوری اندازه گیری برای تشخیص و نظارت بر سطوح  در هر نوع مواد ، در حالت جامدات و سیالات مایع است . UWT در بیش از 70 کشور نمایندگی انحصاری دارد و شرکت آژند تجارت رسام نماینده رسمی و انحصاری UWT در ایران بوده که اساس کارشان برپایه ی اخلاق ، اطمینان، کیفیت و پشتیبانی استوار است . گستره ی خدمات ما از طراحی و تولید تا توزیع ، نصب و پشتیبانی را در بر دارد . از زمان تأسیس در سال 1977، محصولات UWT GmbH  راه‌حل‌هایی برای مشکلات اندازه گیری مواد در طیف گسترده‌ای از صنایع مانند بخش مواد غذایی، کاربردهای پلاستیک، کارخانه‌های سیمان، صنایع شیمیایی، بخش چوب و لاستیک، نیروگاه‌های محیطی و نیروگاهی و غیره توسعه داده است . این شرکت دارای گواهینامه ISO 9001: 2015 نیز بوده و به طور مداوم مجموعه گواهینامه های محصولات خود را با توجه به بازارهای بین المللی گسترش می دهد.

جامدات

مایعات

کنترل و نظارت سطح

سیستم های کامل ، نشانگر روند سطح پر شدن مواد کنترل از راه دور و ذخیره اطلاعات هستند . این ارتباط از طریق مدل های NT200 و NT3500 امکان پذیر است که به طور خاص برای پاسخگویی به نیاز های مشتریان ما طراحی شده اند . این دو ، ماژولار و قابل توسعه با سری استاندارد شده و مقرون به صرفه ی NT4000 نیز هستند . مشاوره ، مدیریت پروژه و پشتیبانی فنی مشاوره شخصی برای انتخاب مناسب ترین تکنیک اندازه گیری ، پشتیبانی کامل مسائل و مشکلات فنی پروژه و برنامه ریزی دقیق پروژه برای تکمیل راه کار های ارائه شده به مشتری از مزایای استفاده از این ابزار است . اگر نمیدانید که به چه وسایلی نیاز دارید ، چک لیست ما سریع ترین راه برای برنامه ریزی هر چه بیشتر در مورد وسایل مورد نیاز شماست .

تصاویر محصولات