Lubcon

شرکت آژند تجارت رسام همراه مختصص شما به عنوان نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت lubcon در ایران میباشد . از توسعه و طراحی تا توزیع در سراسر ایران : کار ما بر پایۀ اعتماد به نفسی است که توسط مشتریان و همکاران بخش فروش به خاطر عملکرد فوق‌العاده‌ی محصولاتمان بدست آورده‌ایم. بیش از 35 سال این ماموریت ما بوده است.LUBCON بیش از 2600 محصول مختلف تولید می کند و می تواند در هر منطقه ای، با شرایط متفاوت، محصولی مناسب ارائه کند. ذخیرۀ محصولات موردنیاز و تولید به موقع به ما این اطمینان را داده که بتوانیم هر محصولی را به هر میزان که باشد به سراسر دنیا ارسال کنیم. روان کننده های LUBCON در بسته بندی های گوناگون با کیفیت و حجمی که متناسب با نیاز مصرفی مشتری ها هستند، در سراسر دنیا در دسترس شماست.محصولات ما دارای گواهی H1 و حلال بوده، همچنین مطابق با استانداردهای وزارت کشاورزی ایالات متحده(USDA)، مدیریت غذا و دارو(FDA) و شرکت توسعه صنعت حلال(HDC)، تست و تأیید شده اند. FDA و HDC همه ترکیبات کاربردی را شناسایی و استانداردهای کمی و کیفی برای این ترکیبات را تعیین می‌کنند. سازمان هایی همچون NSF, INS و HDC محصولات را بر طبق استانداردهای FDA و HDC ارزیابی کرده و گواهی معتبر H1 را اعطاء می‌کنند. روان کننده ها با درجه کیفی H1 باید بو‌ و طعم خنثی داشته، بی‌خطر و غیرسمی باشند.کادر باتجربه و متعهد LUBCON باعث شده تا بتوانیم در تمام مراحل روانکاری مشتری‌مدار بوده و در کنار شما باشیم.

سیستم های روانکاری

کاهش چشمگیر هزینه های تعمیر و نگهداری و از کار افتادن دستگاه با روانکارهای خودکار سفارشی و بسیار قوی. ما ترکیب ایده آلی از روان کننده های درجه یک و سیستم های روانکاری خودکار را برای
ایمنی بالاتر
افزایش قابلیت اطمینان
صرفه جویی در هزینه
خدمات بهتر
راندمان بالاتر و
حداقل زمان خرابی
روغن کاری بیش از حد و کم روغن یکی از دلایل شایع خرابی زودرس اجزای دستگاه است. روانکاری مداوم و کافی با روان کننده مناسب، آلفا و امگا برای طول عمر و اطمینان قطعات دستگاه است. سیستم های روانکاری اتوماتیک نقاط روغن کاری را دقیقا در زمان مناسب و با مقدار بهینه روان کننده تامین می کنند. هزینه های نگهداری و تعمیر به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و می توان از آلودگی تصادفی با محصولات ناسازگار جلوگیری کرد. ما سیستم های روغن کاری مناسب برای رفع نیازهای شما داریم.

مزایای ما

نمایندگی انحصاری در خاومیانه
اورجینال بودن کالا
پشتیانی فنی و ارتباط با متخصصان آلمانی
قیمت مناسب
موجود بودن کالا در انبارهای شرکت
تعاملات در پرداخت

صنایع مصرف کننده روغن LUBCON

فروشگاه Lubcon